Новини

БФ «Ти-Ангел» організував екскурсію для дітей з Яблунівської школи-інтернату

2019 10 06 Переглядів: 92


 
Цікаво і пізнавально. У суботу, 5 жовтня, вихованці Яблунівської спеціальної школи-інтернату вирушили у одноденну мандрівку. Осіння погода сприяла чудовому настрою та відпочинку на свіжому повітрі. Ця подорож мала духовно-пізнавальний характер. 
 
Першою локацією були відвідини Гошівського монастиря Преображення Господнього, Чину святого Василія Великого. Тут діти відбули Святу Літургію, приступили до сповіді та Святого Причастя. Монахи цього святого місця провели дітям цікаву та пізнавальну екскурсію, охочі мали змогу піднятися на дзвіницю, де знаходиться відомий карильйон. 
 
 
Опісля, смачно пообідавши у місцевій піцерії, діти з нашими волонтерами вирушили на Скелі Довбуша — скельно-печерний комплекс, який є унікальною пам'яткою історії та природи. «І хоча мандрівка дітей розпочалася у 6 годині ранку, хлопці та дівчата справно подолали піший маршрут, прогулялися стежками Довбуша, дослідили печери та тамтешню місцевість. Вони – великі молодці»,- розповідають волонтери БФ «Ти-Ангел»
 
 
 
 
Трохи змучені та змоклі від дощу, але ситі і задоволені, наші друзі повернулися до Яблунева. «Ми приїхали у заклад аж у 10 вечора. Реально замучені, але щасливі. Знову нема слів, щоб виразити вдячність за неймовірні враження. Радію, що посповідалися, бо це вкрай рідко буває у дітей, а решта все – то було, як завжди, висотно досконало організовано" - ділиться своїми враженнями заступник директора інтернату Андрій Ливдар
 
Команда БФ "Ти-Ангел" всіляко дбає про духовний розвиток та виховання своїх підопічних дітей. Ми організовуємо дітям зустрічі із духовними особами, проводимо екскурсії та паломницькі подорожі до святинь Прикарпаття, зокрема, Зарваниці та Гошева. Нещодавно волонтери фонду, разом із дітьми, відвідали фестиваль карильйонного та дзвонового мистецтва, який проходив у Гошівському монастирі.