Новини

БФ “Ти-Ангел” організував екскурсію для дітей позбавлених батьківської опіки

2020 08 24 Переглядів: 152


 
Хлопці та дівчата з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей дуже полюблять подорожувати. Діти із великим задоволенням відкривають для себе нові туристичні маршрути та об’єкти.
 
У липні волонтери БФ "Ти-Ангел" разом із вихованцями центру реабілітації досліджували гуцульський край, а вже цього місяця нам випала нагода поїхати до скельно-печерного комплексу - "Скелі Довбуша", який є унікальною пам’яткою історії та природи. Це місце наповнене неймовірною енергетикою та загадковістю історичних подій. У час екскурсії діти спостерігали за скелелазами, які підкорювали загадкових і непохитних велетнів, відвідали тамтешні печери, пробиралися через таємничі скельні ущелини, і навіть забралися на самий вершечок печерного комплексу - звідки їм відкрився неймовірно красивий панорамний вид на гори. 
 
 
 
 
 
 
 
Після таких активностей дітлахам необхідно було підкріпити сили, і ми розпочали підготовку до обіду, який вдався на славу. Хлопці збирали у лісі дрова, розпалювали багаття, смажили шашлик, а дівчата накривали на стіл, мили та нарізали овочі, розкладали посуд, носили воду із джерела та контролювали роботу хлопчаків біля мангалу :) 
 
Катання на конях та купання у гірській річці також принесли дітям масу позитивних емоцій та неймовірних вражень. Свою одноденну екскурсію ми завершили у Гошівському монастирі. Завітали сюди, аби подякувати Богу та Гошівській Богородиці за прожитий день, радість у наших очах та яскраві емоції, які ще довго вируватимуть у кожному із нас.