Новини

БФ «Ти-Ангел» організовує третій щорічний дитячий табір «Янголятко»

2018 05 04 Переглядів: 307


 
І хоча до літа ще далеко, БФ «Ти-Ангел» готується заздалегідь. Бо вже доброю традицією стало проведення літнього дозвілля у дитячому таборі «Янголятко». Цього року ми плануємо його організувати втретє, а дітлахи його з нетерпінням чекають. «А коли буде табір?», «А куди ми поїдемо?», «А скільки днів ми там будем?..», - питають вони. 
 
Та от проблема: тиждень відпочинку малечі у Карпатах коштує понад 30 тисяч гривень. І це лише послуги оренди будинку. Крім того, дороговартісне харчування, різноманітні екскурсії, послуги перевезення. Більшість витрат «Ти-Ангел» бере на себе, але, щоб оплатити харчування, екскурсійну програму та інші поточні витрати ми змушені звертатися за допомогою. 
 
 
Нам потрібна ваша підтримка. Ми не можемо цьогоріч залишити дітлахів без табору. Адже це саме та категорія дітей, які пізнали гіркоту життя, яких батьки аж ніяк не балували подорожами і подарунками. Та й уваги їм постійно бракує. 
 
Щоб допомогти нашим підопічним відчути себе по-справжньому щасливими, подарувати їм літо, яке вони постійно згадуватимуть з посмішками, варто підтримати наш проект «Незабутні канікули». Діти цього табору дуже чекають, а ми не маємо права їх обманути.