Новини

БФ «Ти-Ангел» оновив комп’ютерний клас дитячого будинку «Теплий дім»

2019 12 02 Переглядів: 415


 
Благодійний фонд "Ти-Ангел" модернізував комп’ютерний клас для дітей-сиріт з Долинського дитячого будинку "Теплий дім". Нами було закуплено та передано у заклад 5 сучасних системних блоків. 
 
«Вихованці Долинського дитячого будинку мають невеликий комп'ютерний клас, проте техніка, якою вони користуються, вже застаріла. Ми раді, що змогли допомогти нашим друзям, адже тепер, завдяки швидкісним комп’ютерам навчання стане більш ефективним та цікавішим», - пояснив директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан.
 
 
 
Тепер діти зможуть вивчати та застосовувати на практиці новітні комп’ютерні програми, працювати з електронною поштою та офісними програмами. Впевнені, що ці навики їм неодмінно пригодяться у житті. 
 
Нагадаємо, що раніше БФ "Ти-Ангел" облаштував комп’ютерний клас у Рогатинській спеціальній школі-інтернат. Туди придбали п’ять новітніх системних блоків, моніторів та багатофункціональний пристрій. Такий презент ми приурочили спеціально до Дня захисту дітей. Щоб школярі відчули, що вони не одні і їх є кому підтримати. Така ініціатива БФ "Ти-Ангел" реалізовується у рамках освітнього проєкту "Комп’ютерна абетка", що покликаний заохочувати дітей-сиріт до вивчення комп’ютерних наук та набуття навичок роботи із сучасною комп’ютерною технікою.