Новини

БФ «Ти-Ангел» визнали кращим в Україні по залученню волонтерів

2017 10 01 Переглядів: 801


 
2016 рік для Благодійного фонду «Ти-Ангел» став успішним. Це вкотре підтвердили незалежні експерти. Цього разу підсумки підбив Український форум благодійників, який нагородив нас почесною відзнакою – «Лідер номінацій: «Кількість залучених волонтерів». Так-так, витрачаючи до 1 мільйона гривень на благодійну діяльність впродовж року, нашому фонду вдалося залучити найбільшу кількість волонтерів, згідно Національного рейтингу благодійників. Цей Рейтинг проводився у трьох «вагових категоріях», у кожній з яких визначали кращих. Окрім нашої категорії, оцінювали роботу фондів із бюджетом понад мільйон та понад 10 мільйонів гривень на рік. Загалом, 26 організацій стали лідерами номінацій з-поміж 89 учасників.
 
 
 
Тож, трохи про нас. Хто такі ці волонтери і що вони роблять, – ви, напевно, знаєте. Найперше, знову наголошуємо, що БФ «Ти-Ангел» не має жодного найманого працівника, ніхто не отримує зарплат, уся робота робиться виключно завдяки волонтерам. Це – професіонали своєї справи: якщо бухгалтер, то кваліфікований, якщо юрист, то з досвідом роботи на аналогічній посаді, те саме стосується й арт-терапевтів, які є професійними художниками, прес-секретаря, фотографів, операторів, проект-менеджерів, психологів, перекладачів та інших людей, які не лише знають, що роблять, а й отримують задоволення від цієї справи. Так, спільними зусиллями, нам усім вдається робити добро.
 
До речі, благодійність в Україні з кожним роком стає все відкритішою. Зараз кожна 4 благодійна гривня офіційно відзвітована. Це приємно, адже гроші не осідають в кишенях когось там, псевдо-скриньок стає все менше, а гроші надходять на адреси потребуючих.
 
Нам приємно, що команда УФБ вкотре висловила нам довіру – адже «Ти-Ангел» вже другий рік поспіль стає переможцем у цій самій номінації – кращим фондом в Україні по залученню волонтерів.
 
 
Нагадаємо, що минулого року БФ "Ти-Ангел" визнали лідером аж у двох номінаціях: "Кількість залучених волонтерів у 2015 році" та "Витрати у сфері науки та освіти у 2015 році". БФ "Ти-Ангел" входить у перелік організацій, які відкрито звітують про свої витрати. Щомісяця ми розповідаємо, на що і для кого витратили гроші. Цього року Національний рейтинг благодійників проводився вчетверте. У ньому взяли участь 89 благодійних фондів та організацій.