Новини

БФ «Ти-Ангел» традиційно взяв участь у Національному рейтингу благодійників

2018 09 30 Переглядів: 274


 
Діяльність Благодійного фонду «Ти-Ангел» традиційно залишається прозорою, відкритою та надійною. Як і в попередні роки ми відзвітували й публічно оприлюднили свої річні податкові звіти за результатами роботи у 2017 році. БФ «Ти-Ангел» таким чином вже вкотре стає учасником Національного рейтингу благодійників. 
 
 
 
На церемонії нагородження Українського форуму благодійників нашому Фонду вручили спеціальне свідоцтво, яке засвідчує, що ми дійсно надійні, підзвітні та прозорі. Участь у Національному рейтингу благодійників беруть більше сотні організацій, які займаються благочинною діяльністю. БФ «Ти-Ангел» публічно звітується перед людьми вже третій рік поспіль, за що отримує відзнаки.
 
 
 
Про рейтинг. Національний рейтинг благодійників – професійний незалежний рейтинг благодійних організацій, які оприлюднюють свої річні податкові звіти. Це унікальна можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності на всеукраїнському рівні. До участі запрошуються усі благодійні фонди – від невеликих до найбільших. Рейтингування проводиться у чотирьох категоріях за обсягами благодійного бюджету.