Новини

Арт-терапевти фонду відновили творчі заняття в онкогематології

2019 09 17 Переглядів: 126


 
Літні канікули завершилися, і ми знову повернулися до малечі в онкогематологічне відділення ІФОДКЛ. Діти дуже сумували за волонтерами фонду, і з нетерпінням очікували на появу веселих чарівників, які надають барв у їхні сірі та похмурі дні в лікарняних стінах.
 
Цього тижня арт-терапевти спільно із пацієнтами онкогематології виготовляли листівку, яка нагадала усім про прихід осені.
 
Разом із хлопчиками та дівчатками ми назбирали свіжоопалого осіннього листя, що прикрашало подвір’я дитячої лікарні. Використовуючи фарби діти акуратно замальовували листочки та робили відбитки на альбомному папері. Калину малювали ватними паличками, потім всі чіткі лінії наводили чорною гелевою ручкою. 
 
 
 
«На дитячих личках сяяла посмішка, а у наших душах було світло та весело, адже дарувати любов, тепло, турботу так просто», - розповідає арт-терапевт Марічка Пазинюк
 
Ви також можете приєднатися до проведення наших занять, які проходять щочетверга, о 17 годині. Для цього достатньо зконтактуватися з арт-терапевтом БФ "Ти-Ангел" Марічкою Пазинюк та довідатися у неї всі деталі.