Новини

Чергові успіхи нашої Яринки

2017 06 22 Переглядів: 82


Маємо чудові новини від Яринки Гушпіт. Вона повернулась із чергової реабілітації, завдяки чому права ножка перестала вкорочуватись. Яринка почала набагато краще ходити. Тим більше, краще користується правою ручкою. Дитина почала робити те, про що мама навіть не думала в цей період: вона почала вчитися їзди на велосипеді, скаче на скакалці.

детальніше

Артем Грицюк розпочав лікування новим препаратом

2017 06 21 Переглядів: 239


Ми розповідали минулого разу, що у Артемка стався інсульт, який він ледь пережив. Та ще й в дитини рецидив. Лікарі призначили йому лікування новим препаратом. З 5 травня він приймав перший блок хімії в капсулах. Недавно хлопчик закінчив прийом другого блоку. Поки що не можемо сказати результатів лікування, адже треба робити КТ.

детальніше

Павлик Гуменяк консультуватиметься в іншій клініці

2017 06 20 Переглядів: 100


Павлику трошки стало легше, порівняно з тим, у якому стані він був. В нього стабілізувався тиск, не опускається до дуже низького. Але кров знову погано згортається і через це у дитини на ногах почали утворюватися невеличкі рани. Зі стопи ішла жовч, через що у дитини була сильна інтоксикація: довелось вводити крапельниці, бо він навіть їсти не міг.

детальніше

Ельдар Рамазанов – перші хіміотерапії дали свій результат

2017 06 18 Переглядів: 529


Ельдар Рамазанов уже пройшов два блоки хіміотерапії. У нього все почало налагоджуватись: пухлина зменшилась на 30%. Деякі лімфоутворення на легенях та печінці розсмокталися – і ця новина не може не тішити! Хлопець уже більше трьох тижнів не приймає знеболення – йому полегшало.

детальніше

Юля Романів повернулася з повторного курсу реабілітації

2017 06 18 Переглядів: 38


Кожного разу, коли Юлька проходить лікування у Трускавці, усі бачать позитивні зміни. Така реабілітація для дитини дуже помічна, тож необхідно її проводити постійно. Юлечка недавно пройшла чергове лікування. Покращень не перелічити! Вона краще почала розуміти звертання, більше усміхається, впевненіше тримає голову і спину.

детальніше

Миколка Кіщук став ангелом

2017 06 16 Переглядів: 5599


Сьогодні ми втратили маленького друга. Знайомство з Миколкою у нас відбулося у недалекому 2015 році, тоді йому було всього 2 роки. Перелякане хлоп’ятко на руках у збентеженої та розгубленої мами ще не розуміло, що відбувається і навіть не здогадувалося, що попереду складна боротьба.

детальніше

«Добро робити просто» - у нас нова акція

2017 06 08 Переглядів: 113


Купиш магнітик – допоможеш маленькій дитині. Здається, справа неважка, але скільки користі вона принесе нам, а, як наслідок, і всім нашим підопічним. БФ «Ти-Ангел» розпочав співпрацю із мережею супермаркетів «Гостинний Дім», де продаватимуться спеціальні магнітики, гроші від яких ітимуть на допомогу онкохворим дітям Івано-Франківщини.

детальніше

Звітуємося за травень

2017 06 02 Переглядів: 196


Друзі, вітаємо вас з літом! Нехай цей сонячний період подарує вам море радості та теплих митей життя! Але наш пост – не про відпустку, а про роботу. Точніше ту роботу, яку наші волонтери виконали упродовж травня. Отже, минулого місяця на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 90 490,75 грн. Ці гроші ми витратили на лікування онкохворих дітей – 25 669,64 грн...

детальніше

День захисту дітей із духовним наставником

2017 06 02 Переглядів: 233


Благодійний фонд «Ти-Ангел» відзначив День захисту дітей по-особливому, завітавши до наших друзів у відділення онкогематології ОДКЛ. Привітати діток та їхніх батьків прийшов наш новий друг - отець Антоній, представник спільноти Редемптористів Української греко-католицької церкви, який благословив усіх присутніх та помирував.

детальніше

Сильний приступ геть знесилив Павла Гуменяка

2017 05 20 Переглядів: 1377


У Павлика стався дуже сильний приступ болю у кишківнику. З кожним разом хлопчик все складніше його переносить: препарати не допомагають навіть маскувати той страшенний біль. Ви лише уявіть собі настільки низький тиск, який щоразу падає при таких приступах: 25/17! Павлик непритомніє, ледве говорить, його нудить.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 72 сторінок