Новини

Щоб взимку було тепліше. «Ти-Ангел» передав підопічним 150 кілограмів одягу

2018 11 13 Переглядів: 22


Вихованці Яблунівської спеціалізованої школи-інтернат, що на Косівщині Івано-Франківської області, отримали 150 кілограмів теплого одягу від волонтерів благодійного фонду «Ти-Ангел». Але й це ще не все. Зараз ми формуємо замовлення на 30 пар теплих чобітків та черевичків, які отримають діти-сироти із Яблунова.

детальніше

«Ти-Ангел» придбав кухонну техніку у Долинський дитячий будинок

2018 11 11 Переглядів: 44


Благодійний фонд «Ти-Ангел» у черговий раз підтримав дитячий будинок "Теплий дім", що у м. Долина на Івано-Франківщині. Так склалося, що у харчоблоці закладу вийшов із ладу електрокип’ятильник. Оскільки це обладнання є надважливим помічником для кухарів, які щодня годують понад 70 дітей, то вирішення питання вимагало оперативних дій.

детальніше

Данило Павлишин почуває себе краще

2018 11 02 Переглядів: 58


Данило Павлишин, який хворіє на хворобу Крона, надалі продовжує лікування вдома. Та попри те він систематично проходить консультації у спеціалістів обласної дитячої лікарні. Хлопцеві продовжують вводити Хуміру, попереду Данило має пройти обстеження кишечника, яке покаже динаміку хвороби.

детальніше

Діти з соціальних центрів області здійснили паломницьку поїздку до Зарваниці

2018 10 22 Переглядів: 76


БФ «Ти-Ангел» вважає, що діти повинні отримувати всебічний розвиток, у тому числі їх слід навчати християнській моралі. Наші волонтери особливу увагу приділяють тим дітям, яким бракує батьківської опіки і спілкування. Саме з ними у вихідні ми здійснили паломницьку поїздку до Зарваниці, що на Тернопільщині.

детальніше

На арт-терапевтичне заняття до дітей завітав кобзар (ВІДЕО)

2018 09 30 Переглядів: 215


Цього тижня заняття з арт-терапії у відділенні дитячої онкології було дещо незвичним. До дітей навідався наш товариш, прикарпатський кобзар Ігор Давидов. Мелодійні звуки кобзи та чарівний голос кобзаря не залишив байдужим жодне дитяче серце. Сподіватимемося, що радість пісні пануватиме у цьому закладі ще не один день.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» традиційно взяв участь у Національному рейтингу благодійників

2018 09 30 Переглядів: 174


Діяльність Благодійного фонду «Ти-Ангел» традиційно залишається прозорою, відкритою та надійною. Як і в попередні роки ми відзвітували й публічно оприлюднили свої річні податкові звіти за результатами роботи у 2017 році. БФ «Ти-Ангел» таким чином вже вкотре стає учасником Національного рейтингу благодійників.

детальніше

“Ти-Ангел” привітав дітей з Днем знань

2018 09 04 Переглядів: 189


У День знань представники фонду завітали у Долинський дитячий будинок "Теплий дім", аби привітати своїх друзів з початком навчального року. Вісім рюкзаків наповнених різноманітним шкільним начинням вручено молодшим та старшим школярам.

детальніше

Павлишин Данило – кілька місяців лікування позаду

2018 08 23 Переглядів: 222


Триває боротьба із хворобою Крона, на яку страждає наш підопічний Данило. Після лікування в стаціонарі ОДКЛ хлопець повернувся додому. Пройшло понад три місяці з того часу, як йому вводять імунобіологічний препарат «Хуміра». Контрольні аналізи показують, що Данилу кращає, але зупинятися не варто.

детальніше

Денис Кладько відзначив 15-річчя

2018 08 22 Переглядів: 184


Вітаємо Дениса Кладька з Днем народження! Бажаємо йому терпіння і сил на повне одужання! Для хлопця літо промайнуло дуже швидко. Він навіть не встиг насолодитися цією порою. Денису слід якомога швидше зробити операцію по вирівнянню хребта. Операція коштує 300 тисяч гривень.

детальніше

Пізнавальний вікенд: наші підопічні здійснили поїздку до столиці України

2018 08 15 Переглядів: 205


БФ "Ти-Ангел", разом із своїми підопічними з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Мединя Галицького району, провів вихідні у столиці України Києві. Цей день був сонячним, веселим та повним емоцій. Більшість дітей вперше їхали так далеко від дому, їм було цікаво мандрувати потягом.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 82 сторінок