Новини

За два дні концерту відвідувачі пожертвували майже 3 тис. гривень (ВІДЕО)

2017 08 09 Переглядів: 90


Наші концерти камерної музики уже відбулися. Цими вихідними у Коломиї та Івано-Франківську тішили своєю творчістю наші успішні краяни – Тетяна Луцик, Андрій Уграк та Станіслава Родіна. Вони, спеціально для підопічних БФ «Ти-Ангел», організували два концерти, на яких збирались благодійні пожертви.

детальніше

Звітуємося за липень

2017 08 07 Переглядів: 92


Думаєте, влітку всі ходять у відпустку? А як же діти, яким необхідна допомога? Про своїх підопічних БФ «Ти-Ангел» дбає і вдень, і вночі, не кажучи вже про відпусковий період. Отож, звітуємось за липень. Минулого місяця ви, друзі, спільно з нашими партнерами, пожертвували на доброчинність 93 864,99 грн.

детальніше

Артем Грицюк пережив інсульт і знову бореться з раком

2017 08 06 Переглядів: 255


Артемчик став життєрадісним хлопчиком. Після прийому хіміотерапії він почувається добре. Він приймає «Темомедак», що агресивно діє на ракові клітини та м’яко на організм. Скоро йому зроблять МРТ спинного мозку, після чого аналізи передадуть у Київський інститут раку, де й зроблять висновки. Бабуся не відходить від онука ні на хвилину.

детальніше

Вікторія Вістовська пройшла перший блок хіміотерапії

2017 08 03 Переглядів: 322


Наша Вікторія лише розпочала боротьбу з раком. Вона пройшла перший блок хіміотерапії. Ці процедури нелегко позначились на її загальному стані – дівчинка була дуже важка. На восьмий день після введення препаратів у неї почалася сильна діарея. Дитина виснажена і ослаблена. Не могла навіть встати з ліжка.

детальніше

Руслану Мосорку зробили операцію

2017 08 01 Переглядів: 160


Наш підопічний Руслан Мосорко недавно повернувся з Києва. В Інституті раку йому зробили операцію на лівобічну заочеревинну лімфодисекцію. Хлопець почуває себе добре. Зараз він – в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні. Він уже пройшов 8 блок хіміотерапії. Її важко переніс, адже препарати викликають нудоту.

детальніше

Яринка Гушпіт готується до наступної поїздки в Трускавець

2017 07 30 Переглядів: 107


Наша Яриночка почуває себе досить добре. Якраз проходить курс масажів. Лікар помітив значні покращення у стані здоров’я дитини: є позитивна динаміка, дитина ходить набагато краще. Їй досі треба нагадувати як класти ножку, та робити це треба вже набагато рідше, ніж колись.

детальніше

Запрошуємо на благодійні вечори камерної музики

2017 07 26 Переглядів: 134


04 серпня 2017 року о 18:00 год. у великій залі Мистецького центру “Світовид”, м. Коломия та 05 серпня 2017 року о 15:00 год. у Івано-Франківському Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться вечір камерної музики, де прозвучать твори світових композиторів у виконанні коломиян Тетяни Луцик (скрипка), Андрія Уграка (скрипка), Станіслави Родіни (фортепіано).

детальніше

Павлик Гуменяк пройшов лікування в Києві

2017 07 16 Переглядів: 243


Буквально кілька днів тому Павло Гуменяк повернувся із київської клініки. Насправді, він з мамою поїхав лише на консультацію, а його залишили в лікарні. Там він здавав аналізи, консультувався з хірургами, а медики детально вивчали Павликовий стан. Так ось, оперувати дитину поки що неможливо, адже приступи у нього часті і треба чекати...

детальніше

Наші двійнята Олег і Володя реабілітуються в Івано-Франківську

2017 07 08 Переглядів: 199


Близнюки Петріви вправно займаються фізкультурою. Зараз вони проходять черговий курс реабілітації в клініці «Альтмед». Займаються тричі на тиждень, навантаження помірні. Хлопці вже звикли до реабілітологів, хоч і не всі вправи подобаються. Заняття на м'ячі — найплаксивіші. Олег і Володька трохи підросли, покращився апетит.

детальніше

Артем Грицюк - перемога вже близько

2017 07 05 Переглядів: 515


Артемку Грицюку зробили МРТ. Новини хороші. Ракових клітин у ліквері не виявлено і ознак продовження хвороби також. Але попри це лікарі продовжують лікування. У Київському Інституті раку порекомендували приймати «Темомедак» 6-9 блоків по 5 днів. Три блоки цього препарату Артем уже випив.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 73 сторінок