Новини

Дитячий табір “Янголятко” - відкрий літо для дітей-сиріт

2019 03 02 Переглядів: 65


Минулого року, завдяки вашій підтримці, нам вдалося організувати та провести літній спортивно-відпочинковий табір, який подарував дітлахам безліч незабутніх емоцій та вражень. Це були неймовірні та найщасливіші миті в їхньому непростому житті. Ми віримо, що і цих канікул літня казка матиме своє продовження. Підтримайте нас! Подаруйте сиротам відпочинок, на який вони заслужили!

детальніше

Сергійко Петришин з нетерпінням чекає на операцію

2019 02 21 Переглядів: 123


Благодійний фонд «Ти-Ангел» уже здійснив авансовий платіж для проведення операції Сергійку Петришину. Спеціалісти приступили до виконання спецзамовлення по виготовленню спеціальних медичних фіксаторів, які будуть вмонтовуватися у ніжку хлопчика. Але всієї суми коштів ще немає. До березня необхідно зібрати ще 78 тисяч гривень і тоді дитину зможуть прооперувати.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» придбав для Долинської дитячої лікарні нове обладнання

2019 02 21 Переглядів: 126


БФ "Ти-Ангел" продовжує оновлювати застаріле обладнання лабораторії Долинської міської дитячої лікарні. Цього разу волонтери фонду придбали та передали на баланс лікувального закладу спектрофотометр ULAB-2. Вартість лабораторного обладнання становить 39 тис. грн. У планах фонду придбати ще й термостат, який застосовується для дослідження гемокоагуляції.

детальніше

Кладько Денис - грошей на операцію не вистачає

2019 02 12 Переглядів: 178


Денису мають зробити операцію по введенню імпланту для вирівнення хребта. Попередньо планували її зробити у грудні 2018 року, але сім’я не змогла зібрати необхідну суму грошей. Денис мріє нарешті зняти пластмасовий корсет. Хоче бути таким же, як інші діти – ходити, бігати, гратися. З нашою допомогою, дитині все вдасться.

детальніше

Анастасія Зіненко повернулася після чергової реабілітації

2019 02 07 Переглядів: 124


Реабілітація в клініці ім. Козявкіна пройшла, як завжди, з позитивними результатами. В Насті м'язевий тонус знизився. Напевно головною подією цього заїзду був приїзд її старших братів у клініку. Також в останній день перебування Анастасійка з мамою ходили в дельфінарій. Дитина була просто в захваті. Щоб дитина видужала, реабілітацію слід продовжувати.

детальніше

Діти відвідали стареньких у Вигодському геріатричному центрі

2019 02 06 Переглядів: 137


У рамках відзначення Різдвяних свят вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей відвідали стареньких у Вигодському геріатричному центрі. Діти привітали бабусь та дідусів з Різдвом Христовим, заколядували, защедрували та пригостили солодощами. Хоч діткам з центру соціально-психологічної реабілітації самим дуже нелегко, та все ж вони проявляють любов і великодушність до інших.

детальніше

Відбулась офіційна презентація книги-розмальовки «Господарство бабусі Ганнусі»

2019 01 28 Переглядів: 176


27 січня відбулась офіційна презентація книги-розмальовки «Господарство бабусі Ганнусі». Ідейником та автором книжки є волонтерка благодійного фонду «Ти-Ангел», арт-терапевт Марічка Пазинюк. Тираж книжки-розмальовки 1 000 екземплярів. Ці книжечки отримають всі діти, якими опікується «Ти-Ангел», бо розмальовка створена спеціально для них.

детальніше

Сергій Петришин провів свята без переломів

2019 01 23 Переглядів: 328


Для нашого підопічного Сергійка Петришина свята пройшли дуже вдало. У нього не було переломів. Для всіх ця новина надзвичайно радісна, адже минулі роки хлопчик не міг через переломи навіть сісти до Святої вечері. Операцію по введенню імпланту планують провести у березні. Нагадаємо, у хлопчика недосконалий остеогенез. Вартість операції – 140 тисяч гривень.

детальніше

Різдво разом. БФ «Ти-Ангел» подарував дітям неймовірні різдвяні емоції у Карпатах

2019 01 23 Переглядів: 204


З 18 по 20 січня волонтери фонду були з двома десятками діток з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. В рамках щорічного проекту "Різдво разом" на Водохреще всі поїхали в Карпати, де мали можливість відзначити Святий вечір у найкращих українських традиціях, притаманних цьому регіону.

детальніше

Близнюки Петріви пройшли обстеження в Італії – треба продовжувати реабілітацію у Трускавці

2019 01 15 Переглядів: 114


Олег та Володимир Петріви останніх півроку часто хворіли. Після лікування в дитячій неврології хлопці були досить ослаблені, тому мали затяжний бронхіт. Мама за хлоп’ят дуже переживала. Їй багато хто радив поїхати на консультацію за кордон, зокрема, в Італію. Добрі люди допомогли фінансово і морально, тож мама з хлопцями поїхала до професора з неврології.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 84 сторінок