Новини

Звітуємося за вересень

2017 10 06 Переглядів: 86


Закінчився місяць і традиційно ми підбиваємо фінансові підсумки роботи. БФ «Ти-Ангел» у вересні отримав 111 224,43 грн. Дякуємо вам за таку вагому підтримку. За цей місяць ми витратили 38 341,48 грн. Тож дякуємо, що з нами і допомагаєте. Це дає нам сили працювати, а дітям – надію.

детальніше

Романів Юлія повернулася із Трускавця

2017 10 03 Переглядів: 70


Уже спішимо розповідати про нашу відважну Юлечку. Вона повернулася із Клініки відновного лікування. Пройшовши шостий курс реабілітації, у Юлії знизився м'язевий тонус. Стало меншим слиновиділення, дівчинка краще розжовує їжу. Цього разу Юлька менше плакала на процедурах. Вона з задоволенням крутила педалі на механотерапії.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» визнали кращим в Україні по залученню волонтерів

2017 10 01 Переглядів: 493


2016 рік для Благодійного фонду «Ти-Ангел» став успішним. Це вкотре підтвердили незалежні експерти. Цього разу підсумки підбив Український форум благодійників, який нагородив нас почесною відзнакою – «Лідер номінацій: «Кількість залучених волонтерів». Загалом, 26 організацій стали лідерами номінацій з-поміж 89 учасників.

детальніше

Важкий, але результативний вересень для близнюків Петрів

2017 09 27 Переглядів: 91


Наші близнюки Петріви вже великі хлопці. Вони підросли. Олежик важить 13 кілограмів. Володька трошки легший і менший. І хоча вересень ще не закінчився, цей місяць вони проводять плідно і результативно. Хлопчаки люблять вчитися і пізнавати щось нове. Тому ми впевнені, що усі наші старання недаремні.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» дбає про дітей із порушенням зору

2017 09 27 Переглядів: 73


БФ «Ти-Ангел» продовжує працювати над розвитком сенсорно-тактильних відчуттів та уявлень у дітей з особливими потребами. Ми закупили і передали у Вигодський навчально-реабілітаційний центр навчально-дидактичне обладнання – конструктор LEGO "Технологія і фізика". Вартість такого подарунку складає 4 400 грн..

детальніше

Анастасія Зіненко готується до реабілітації в Трускавці

2017 09 25 Переглядів: 72


Вже давно не розповідали про нашу красуню Настусю Зіненко. За літо вона підросла. Сили додали лікувальні вправи і масажі. Протягом літнього періоду Настя їхала на реабілітацію в басейн "Акваторія", що в Калуші. Там навчилася плавати під водою, у воді з дитиною проводили лікувальну фізкультуру.

детальніше

Щастя аж по вуха - наші підопічні відпочивали в країні Буковель

2017 09 25 Переглядів: 91


Фантастичний відпочинок у Буковелі? - Так, це про наших дітей. Саме таким видався суботній день для вихованців з Яблунівської школи-інтернат. Ці дітлахи - позбавлені батьківського піклування, багато з них є з вадами розвитку, але це не означає, що вони повинні бути в чомусь обмежені.

детальніше

Вікторія Вістовська – пухлина зменшилась удвічі

2017 09 22 Переглядів: 116


Вікторія Вістовська закінчила два блоки хіміотерапії. Стан дитини був важкий, але завдяки лікарям та вчасно придбаним лікам дівчинці стало легше. Минулого місяця Вікусі робили МРТ – динаміка позитивна: пухлина наполовину зменшилась у розмірах. Тому лікарі продовжили те саме лікування. Після наступних двох блоків Вікусю знову чекає обстеження.

детальніше

Яринку Гушпіт лікували укусами бджіл

2017 09 20 Переглядів: 91


Черговий курс лікувальної терапії для Яринки пройшов дуже добре. Вона приїхала додому задоволена, бо зустріла ще більше нових друзів. Цього разу дівчинка працювала дуже багато. Окрім основних 9 процедур, мала ще й додаткові, тому дитина стомлювалась. Та попри це ще вистачало часу погуляти.

детальніше

У римо-католицькому храмі відбувся благодійний концерт

2017 09 19 Переглядів: 77


Минулої неділі римо-католицький храм Христа Царя Всесвіту, що в Івано-Франківську, став епіцентром духовної музики та благодійності. Молоді та талоновиті музиканти Тетяна Панакова (орган) та Анастасія Ломаєва (флейта) виконували сучасні твори для того, щоб зібрати кошти на лікування нашого підопічного Артема Грицюка.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 75 сторінок