Новини

Вікторія Вістовська – потрібно продовжити лікування

2017 12 10 Переглядів: 114


Нашій Вікторії недавно зробили пункцію головного мозку та ряд інших обстежень. Реакція організму хороша: пухлина зменшилась. Але фахівці призначили дівчинці пройти ще два блоки хіміотерапії. Перший, додатковий блок, Вікуся вже пройшла, але ми повинні їй оплатити другу «хімію».

детальніше

Ельдар Рамазанов приймає чергову «хімію»

2017 12 05 Переглядів: 110


Ельдар зараз в онкогематологічному відділенні ОДКЛ. Він приймає черговий блок хіміотерапії. Почувається добре, хлопця нічого не турбує, тільки німіють пальці та інколи нудить, але такі симптоми звичні під час цього процесу. Пухлина вже неконтрольована, вона постійно переміщається по організму, що і турбує лікарів.

детальніше

Звітуємося за листопад

2017 12 03 Переглядів: 123


Минув ще один місяць роботи БФ «Ти-Ангел». За листопад на наш рахунок надійшло 112 878,68 грн., майже стільки ж ми й витратили – 100 984,03 грн. Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки. Ми не отримуємо зарплати з благодійних пожертв, що надходять на рахунок БФ "Ти-Ангел". Працюємо виключно у волонтерських цілях.

детальніше

Діана Шпакович – новини з онкогематології

2017 12 03 Переглядів: 226


Діанка завершила третій блок хіміотерапії. Зараз у неї «промивка», через що дівчинка пропустила заняття арт-терапії, яке БФ «Ти-Ангел» традиційно проводить у відділенні онкогематології. Дівчинка продовжує лікування, попереду чергові блоки хіміотерапій і вже зовсім скоро потрібно буде придбати нову партію хіміопрепаратів.

детальніше

Ельдар Рамазанов знову у відділенні. Потрібні ліки

2017 11 26 Переглядів: 701


Друзі, сьогодні маємо дві новини. Радісну і сумну. Розпочнемо з першої. У сім’ї Ельдара Рамазанова поповнення. Його мама народила ще одну дитину. Вона здорова, а це тішить. Отож, вітаємо Ельдара із народженням братика. Сам Ельдар теж іде на поправку: він почувається добре, лише зрідка з’являється біль у спині.

детальніше

На занятті арт-терапії наші підопічні стали лікарями

2017 11 19 Переглядів: 165


Забути про свої хвороби, а лікувати плюшеві. Дитяче відділення онкогематології перетворилось на ,,Лікарню для ведмежат''. Дітки змогли відчути себе справжніми лікарями – хірургами, травматологами, окулістами. У цьому дітлахам допомогли студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

детальніше

Артем Грицюк – лікування треба продовжувати

2017 11 15 Переглядів: 169


Артемко вже пройшов променеву терапію та прийняв по 7 блоків окремих хіміопрепаратів. Після кожних двох блоків дитині робили МРТ та спинномозкову пункцію. Результати останніх досліджень, які прислали із Національного інституту раку показали, що слід надалі приймати «Темодал». До 9-ти курсів. Хлопчик уже почав новий прийом ліків.

детальніше

Павлишин Данило зараз відпочиває вдома

2017 11 05 Переглядів: 120


Після лікування в ОДКЛ Данило повернувся додому. Зараз у нього вже немає високої температури, з'явився апетит, краще почав харчуватися. Поки говорити про покращення стану зарано, потрібен певний період часу. Наразі в контрольних аналізах є невеликі покращення показників, що дає надію на те, що лікування допоможе.

детальніше

Звітуємося за жовтень

2017 11 03 Переглядів: 120


Час незупинний, як і наша допомога дітям. БФ «Ти-Ангел» традиційно піклується про своїх підопічних, щоб вони почувалися не лише здоровими, а й щасливими. Цього разу на наш рахунок надійшло 80 438,33 грн. Витратили - 124 632,49 грн. Велика сума у нас пішла на придбання лабораторного аналізатора електролітів для Долинської дитячої лікарні.

детальніше

Юля Федорів продовжує противірусну терапію

2017 11 02 Переглядів: 143


Федорів Юлія проходить 150 тиждень противірусної терапії. Нагадаємо, що у неї хронічний гепатит В. Усе йде добре, але лікування довге й дороге. Дівчина додатково приймає гепатопротектор. Здає аналізи за місцем проживання. Юлька вчиться в коледжі ПНУ, ходить на пари. Вона робить успіхи у навчанні.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 77 сторінок