Новини

Близнюки Петріви пройшли обстеження в Італії – треба продовжувати реабілітацію у Трускавці

2019 01 15 Переглядів: 60


Олег та Володимир Петріви останніх півроку часто хворіли. Після лікування в дитячій неврології хлопці були досить ослаблені, тому мали затяжний бронхіт. Мама за хлоп’ят дуже переживала. Їй багато хто радив поїхати на консультацію за кордон, зокрема, в Італію. Добрі люди допомогли фінансово і морально, тож мама з хлопцями поїхала до професора з неврології.

детальніше

Анастасія Зіненко вкінці січня їде на реабілітацію

2019 01 10 Переглядів: 70


До половини грудня Настуся хворіла, тому цього разу не змогла поїхати на реабілітацію до Трускавця. Але потрохи займається вдома. Також ще приходить масажист. 21 січня Анастасійка з мамою планує знову здійснити курс реабілітації у Клініці ім. Козявкіна, що у Трускавці. Але на це необхідно зібрати 10 352,00 гривень.

детальніше

Святий Миколай прийшов до дітей Долинської лікарні

2018 12 19 Переглядів: 136


Увечір з 18 на 19 грудня до дітей у лікарню прийшов Святий Миколай. Його запросили волонтери БФ "Ти-Ангел", які теж завітали до маленьких пацієнтів, що проходять лікування у Долинській міській дитячій лікарні. Разом з своїми добрими друзями з Міжнародного благодійного товариства «AVE MARIA», гості перенесли малюків у світ казок та добра.

детальніше

У березні на Сергійка Петришина чекає операція

2018 12 18 Переглядів: 125


У Сергійка на стегні знову була тріщина. Це лише від того, що хлопчик пчихнув. Зараз ліва ножка загоїлась і він знову пробує стояти. На правій ніжці операцію вже проведено, але, щоб ввести металеву конструкцію у другу ніжку, слід зібрати 140 тисяч гривень. Операція має відбудеться у березні у Харкові. Не можна зволікати. У хлопчика попереду ціле життя.

детальніше

Напередодні свята Миколая до наших підопічних завітали студенти

2018 12 18 Переглядів: 210


Тепла атмосфера та щирі емоції. Студенти університету Короля Данила навідались до дітей в онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні. «Усмішка на обличчях маленьких діток – найкращий подарунок для нас. Ми сподіваємось, що цей захід стане початком міцної та вірної дружби з БФ «Ти-Ангел», - кажуть студенти університету права ім. Короля Данила.

детальніше

«Ти-Ангел» готує до видання унікальну книжку-розмальовку

2018 12 12 Переглядів: 134


Команда БФ "Ти-Ангел" наполегливо працює над різдвяним подарунком для своїх підопічних дітей. Ще зовсім трішки – і у світ вийде унікальна книжка-розмальовка "Господарство бабусі Ганнусі". Це видання є авторським доробком арт-терапевта фонду Марічки Пазинюк, яка відповідає за проведення мистецьких занять у відділенні дитячої онкогематології.

детальніше

Сергій Петришин має шанс ходити. Вартість операції – 140 тис гривень

2018 12 04 Переглядів: 136


Сергій Петришин хворіє на недосконалий остеогенез. Рік тому завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти на металеву конструкцію, яку вмонтували у ніжку хлопчика. Завдяки цьому імпланту дитина вже почала сама стояти. У березні йому необхідно зробити операцію на другу ніжку – поставити таку ж конструкцію. Медики переконують, якщо імпланти будуть в обох ногах – то дитина зможе самостійно ходити.

детальніше

Іван Михайлів: Не втрачайте віри у себе та надійтеся на Боже милосердя

2018 12 03 Переглядів: 162


Іван Михайлів переміг рак. Такі новини не можуть не тішити, вони дають надію, окрилюють, надихають та мотивують до нових перемог і звершень. На початку 2013 року у Іванка лікарі діагностували складне онкологічне захворювання - гістіоцитоз з клітин Лангерганса, пероральний дерматит, але це було давно, було сумно та боляче.

детальніше

Діти з Яблунівської школи-інтернат побували з паломницькою поїздкою у Зарваниці

2018 11 19 Переглядів: 128


Понад півсотні хлопчиків та дівчаток у неділю, 18 листопада, відправилися у одноденну паломницьку поїздку до Зарваниці, що на Тернопільщині. В рамках екскурсії по Марійському духовному центрі маленькі гості відвідали підземний храм, хатинку Богородиці, пройшли Хресною дорогою, а також побували в «Українському Єрусалимі».

детальніше

Щоб взимку було тепліше. «Ти-Ангел» передав підопічним 150 кілограмів одягу

2018 11 13 Переглядів: 89


Вихованці Яблунівської спеціалізованої школи-інтернат, що на Косівщині Івано-Франківської області, отримали 150 кілограмів теплого одягу від волонтерів благодійного фонду «Ти-Ангел». Але й це ще не все. Зараз ми формуємо замовлення на 30 пар теплих чобітків та черевичків, які отримають діти-сироти із Яблунова.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 83 сторінок