Новини

Данило Павлишин – успіхи у лікуванні є, але недостатні

2018 07 04 Переглядів: 94


За весь цей час у Данила мало що змінилося. Він продовжує лікування вдома. Постійні контрольні аналізи показують невеличкі покращення. Почуває він себе по-різному – інколи краще, інколи гірше. Данило – студент. Він з нетерпінням чекав літніх канікул.

детальніше

Сергійку Петришину зробили операцію

2018 06 22 Переглядів: 142


Сергій Петришин днями пережив дуже важливий період у своєму житті – йому ввели два імпланти у стегно і гомілку. Операція пройшла дуже важко. Замість запланованої години, Сергійку робили операцію 9 годин. Після дотику до кістки вона розсипалась у трьох місцях. Він втратив багато крові.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» вже втретє організовує для дітей відпочинковий табір «Янголятко»

2018 06 21 Переглядів: 139


У Татарові пройшов третій щорічний дитячий табір «Янголятко». Учасниками табору стали 30 дітей-сиріт і ті, що опинилися у складних життєвих обставинах з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міжрегіонального центру із села Мединя. За сім днів відпочинку діти мали насичену та цікаву програму...

детальніше

Новини від Олега і Володі Петрівів

2018 06 07 Переглядів: 131


Олежик і Володька почуваються добре. Хлопці продовжують займатися в басейні «Акваторія» міста Калуша. Так як діти дуже люблять воду, це полегшує реабілітологу заняття і плавання йде малюкам на користь. Паралельно Олег і Володя проходять реабілітацію в Івано-Франківському оздоровчому центрі "Альтмед".

детальніше

Данило Павлишин – хвороба Крона активізувалася

2018 06 05 Переглядів: 158


Данило зараз вдома. За порадою лікарів він уже не приймає гормони. Але аналізи і самопочуття після відміни гормонів з кожним разом погіршуються. Лікарі кажуть, що хвороба Крона активізувалася. Хлопець продовжує лікування і зараз дуже важливо підтримати його морально і матеріально.

детальніше

Звітуємося за травень

2018 06 04 Переглядів: 116


Дякуємо, друзі, за щомісячну підтримку у діяльності фонду. «Ти-Ангел» робить все можливе, щоб наші підопічні були здоровими і посміхалися від щастя. У травні на наш рахунок надійшло 81 423,98 грн. Витратити довелося більше, а саме 182 328,88 грн.

детальніше

«Ти-Ангел» передав випускникам школи-інтернат дорожні сумки

2018 06 03 Переглядів: 122


БФ "Ти-Ангел" зробив подарунок для випускників Яблунівської спеціальної школи-інтернтат. Ми передали 16 дорожніх сумок, які пригодяться їм, їдучи в далеку дорогу. Ці сумки нагадуватимуть випускникам школи-інтернат про багаторічну дружбу із Фондом...

детальніше

Рак переміг Ельдара Рамазанова

2018 05 22 Переглядів: 406


В суботу, 19 травня перестало битися серце 17-річного калушанина Ельдара Рамазанова. Юнак тривалий час боровся із складною онкологічною недугою, але напривеликий жаль хвороба перемогла хлопця. Було прикладено максимум зусиль для порятунку Ельдара, але медицина виявилася безсильною.

детальніше

Вікторія Вістовська – третій рецидив пухлини головного мозку

2018 05 15 Переглядів: 1023


Вікторія бореться з хворобою вже чотири роки. У грудні минулого року вона закінчила основне лікування і їй от-от мали зробити трансплантацію кісткового мозку. Але все знову перевернула хвороба – у Вікторії пухлина головного мозку повертається вже втретє. Допоможіть Вікторії здолати пухлину, шанси на її повне одужання є. От тільки процес довгий і дорогий.

детальніше

Павло Гуменяк – лікування дає результати

2018 05 14 Переглядів: 166


Після того, як Павлику Гуменяку змінили лікування, його стан покращився. Дитині стало легше ходити і проходять почервоніння на ногах. Зі стопи майже не кровоточило і мінімізувались болючі приступи у кишківнику. Хлопчик більше гуляє, йому подобається читати різні книги та складати пазли. Його письмо стало виразнішим.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 81 сторінок