Новини

Рак переміг Ельдара Рамазанова

2018 05 22 Переглядів: 99


В суботу, 19 травня перестало битися серце 17-річного калушанина Ельдара Рамазанова. Юнак тривалий час боровся із складною онкологічною недугою, але напривеликий жаль хвороба перемогла хлопця. Через кілька тижнів Ельдар мав стати випускником школи.

детальніше

Вікторія Вістовська – третій рецидив пухлини головного мозку

2018 05 15 Переглядів: 842


Вікторія бореться з хворобою вже чотири роки. У грудні минулого року вона закінчила основне лікування і їй от-от мали зробити трансплантацію кісткового мозку. Але все знову перевернула хвороба – у Вікторії пухлина головного мозку повертається вже втретє. Допоможіть Вікторії здолати пухлину, шанси на її повне одужання є. От тільки процес довгий і дорогий.

детальніше

Павло Гуменяк – лікування дає результати

2018 05 14 Переглядів: 78


Після того, як Павлику Гуменяку змінили лікування, його стан покращився. Дитині стало легше ходити і проходять почервоніння на ногах. Зі стопи майже не кровоточило і мінімізувались болючі приступи у кишківнику. Хлопчик більше гуляє, йому подобається читати різні книги та складати пазли. Його письмо стало виразнішим.

детальніше

Звітуємося за квітень

2018 05 06 Переглядів: 91


Ми дякуємо за щедрий на пожертви квітень. Минулого місяця на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 82 417,10 грн. Зокрема, суттєвою стала допомога у реалізації наших проектів «Данилу потрібна підтримка. 2» та «Ігрова зона для діток-інвалідів». Нагадуємо, що для власних цілей Фонд не витрачає жодної благодійної копійки.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» організовує третій щорічний дитячий табір «Янголятко»

2018 05 04 Переглядів: 195


Нам потрібна ваша підтримка. Ми не можемо цьогоріч залишити дітлахів без табору. Адже це саме та категорія дітей, які пізнали гіркоту життя, яких батьки аж ніяк не балували подорожами і подарунками. Та й уваги їм постійно бракує. Цього року ми плануємо його організувати втретє, а дітлахи його з нетерпінням чекають.

детальніше

Братики Петріви проходять реабілітацію і в Трускавці, і в Калуші

2018 04 30 Переглядів: 111


Олег та Володимир Петріви після повернення з Трускавця проходять курс реабілітації в басейні «Акваторія» м. Калуш. Плавати хлопці люблять. Володька дуже любить пірнати. Там дітям роблять масаж. Так як процедура для них неприємна, хлопці трохи плачуть. Раз на тиждень Петріви відвідують логопеда.

детальніше

Сергійко Петришин готується до госпіталізації

2018 04 21 Переглядів: 132


У березні хлопчик зазнав чергового перелому. На цей раз постраждали рученята Сергійка, обидві були у гіпсі. Станом на сьогоднішній день кістки зрослися і малюк почуває себе добре. На днях мама Сергія отримала телефонний дзвінок від лікуючого лікаря із Харківської клініки де мають оперувати малого. На 28 травня призначено операцію.

детальніше

Діти позбавлені батьківського піклування відпочили у Буковелі

2018 04 16 Переглядів: 190


Вихованці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей провели цілий день на курорті Буковель. Там, окрім екскурсій, діти мали нагоду відпочити у VODAclub, де випробували усі послуги, які пропонує спа-центр. «У горах ще багато снігу, а ми плаваємо у теплому басейні. Тут дуже цікаво, весело, все просто супер», – каже 11-річний Микола Грушко.

детальніше

У Долині відбувся танцювальний флеш-моб на підтримку підопічних дітей БФ «Ти-Ангел»

2018 04 15 Переглядів: 185


Вперше за всю історію існування благодійного фонду «Ти-Ангел» відбувся танцювальний флеш-моб на підтримку наших підопічних. Таке дійство організували учасники Долинської танцювальної студії «Грація». Діти танцювали у торговому центрі, а перехожі могли долучитися до акції, вкинувши пожертви у скриньку.

детальніше

Звітуємося за березень

2018 04 15 Переглядів: 78


Друзі, наче й довгий місяць березень, але він так само швидко промайнув, як і всі попередні. БФ «Ти-Ангел» не втомлюється допомагати дітлахам, які цього потребують. Минулого місяця на наш рахунок надійшло 21 030,75 грн. Майже вся сума була витрачена на підтримку онкохворих діток. За 20 396,25 грн. ми придбали малечі всі необхідні медикаменти.

детальніше

 1 2 3 >  Last ›
сторінка 1 з 80 сторінок