Їм потрібна ваша допомога

Олег і Володимир Петріви

2016 09 28 Переглядів: 2257


 

24.07.2014 р.н. Діагноз - ДЦП. Медичний висновок Олега та Володимира


 
Олежик і Володик – двійнята. Щоправда, ще з самого народження у них виявили низку хвороб. В місячному віці Володимиру діагностували ВВС - мембранозний дефект міжшлуночкової перегородки та еквіно-варусної деформації ступні. В Олега – деформація обох ступнів та природжена м'язова дистрофія.
 
Дітки наглядаються у лікарів, з ними ведеться постійна робота: курси реабілітації в державній і приватних клініках. Хлопчики дуже люблять воду і поводять там себе активніше. У домашніх умовах батьки постійно роблять діткам ванни на основі трав, коріння, бішофіту, морської солі.
 
За два роки двійнята так і не навчились ходити. Олега вага 11.500 кг, Володимира – 8.800 кг. Ще при народженні у них була різниця у вазі. Різні вони і характером. Олег – емоційний, з усіма іде на контакт. Добре вправляється з будь-яким гаджетом. А Володимир має свою думку. Дуже любить книжки. Цікава книга відволікає його від болючих вправ на фізкультурі.
 
Трускавецька Міжнародна клініка відновного лікування, після консультації, погодилась взяти на реабілітацію двійнят, тільки сума оплати дуже велика. На реабілітацію їм потрібно їхати негайно, від цього і залежить результат. Курсів слід пройти багато. Ми звертаємося до вас допомогти дітям стати на ноги, саме від фахівців Клініки ім. Козявкіна залежатиме їхнє майбутнє.
 
 
 
Домашня адреса: с. Добровляни, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.

 

Реквізити для надання допомоги:
 
Отримувач: БО "БФ ТИ-АНГЕЛ"
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Олега та Володимира Петрівів

 
Рахунок в євро:
 
BENEFICIARY: CF "You ANGEL" 
ACCOUNT: 26002052512277
BANK OF BENEFICIARY: PrivatBank, DNEPROPETROVSK, UKRAINE. 
SWIFT CODE: PBANUA2X. INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN AG, FRANKFURT, GERMANY, SWIFT CODE: CHASDEFX. 
CORRESPONDENT ACCOUNT: 6231605145
 
 

Допомогти близнюкам Петрівам он-лайн