Їм потрібна ваша допомога

Діана Шпакович (РЕЦИДИВ)

2013 04 03 Переглядів: 6237


 

 


12.07.2008 р.н. Діагноз - Нейробластома


 

Сім'я Шпаковичів – мама, батько, син і донечка жили щасливою родиною. Двоє діток росли на радість батькам. Вони були здоровими і життєрадісними. Але, на превеликий жаль, 8 квітня 2010 року ці діти втратили батька, який загинув в автокатастрофі. Мама з двома дітьми залишилась сама.

Чотирирічна Діанка 1 листопада почала кашляти. Її лікували від вірусного захворювання за місцем проживання. Але цей кашель не проходив і мама звернулася в районну лікарню для обстеження. Після здачі аналізів та УЗД виявили пухлину на печінці. Цей діагноз став для мами другим ударом. Не гаючи часу, мама з донькою поїхали в Івано-Франківську ОДКЛ, де цей страшний діагноз підтвердили. Там вони пройшли томографію, зробили операцію (біопсію цієї пухлини). Аналіз відвезли в Київ для остаточного діагнозу. У Києві підтвердили, що пухлина злоякісна і її негайно потрібно лікувати, щоб врятувати життя маленької Діанки. Але на це лікування потрібно мати велику суму грошей. Мама не працює і утримує дітей на пенсію по втраті годувальника, місячний дохід складає 1300 грн.

Дитині потрібні гроші, яких мама не має звідки взяти. А дівчинці треба вводити хімію, робити в Києві операцію і знову вводити хімію. БФ «Ти-Ангел» звертається до всіх небайдужих людей допомогти маленькій  Діаночці. Спільними зусиллями ми дамо їй шанс одужати та повернути безтурботне дитинство. 

 
 

 

Домашня адреса: Івано-Франківська обл., вул. Шевченка, 62, с. Петренка, Рожнятівський район

 

 

Реквізити для надання допомоги:
 
Отримувач: БО "БФ ТИ-АНГЕЛ"
р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на лікування Шпакович Діани

 

 

Рахунок в євро:
 

BENEFICIARY: CF "You ANGEL" 

ACCOUNT: 26002052512277

BANK OF BENEFICIARY: PrivatBank, DNEPROPETROVSK, UKRAINE. 

SWIFT CODE: PBANUA2X. INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN AG, FRANKFURT, GERMANY, SWIFT CODE: CHASDEFX. 

CORRESPONDENT ACCOUNT: 6231605145

 

 

Допомогти Діані Шпакович он-лайн