Їм потрібна наша увага

Долинська спеціалізована школа-інтернат

2015 05 08 Переглядів: 3623


 

Керівник

Токарська Людмила Григорівна

Юридична адреса

вул. Грушевського, 24, м. Долина, Долинський район, Івано-Франківська область

Рік заснування

1963

Контактний телефон, e-mail

(03477) 2 58 53, e-mail - gimn-internat_dol@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

Загальна інформація про заклад.

 

 

Діти з малозабезпечених та соціально-незахищених сімей – саме вони навчаються у Долинській спеціалізованій школі-інтернат. Сироти, напівсироти, діти з обмеженими фізичними можливостями та інші – усього майже 550 діток тут і вчаться, і проживають. Головне завдання школи – «поставити їх на ноги» та розкрити юні таланти. Як кажуть керівники цього закладу, у них дуже талановиті діти, але інколи цей дар буває складно розкрити через брак потрібного інвентаря. Зокрема, тут не вистачає спортивного обладнання, а ще відповідної літератури і розвиваючих іграшок. Враховуючи те, що школярі тут живуть – існує постійна потреба у засобах гігієни.
 
Діти тут із різних соціальних верств, хворим часто необідна реабілітація, на що коштів не вистачає. Немає їх також і на оновлення матеріально-технічної бази – у школі-інтернат вона застаріла і вже давно потребує переобладнання. 
 
Усім вихованцям цього закладу важлива увага, різноманітні соціальні проекти. БФ «Ти-Ангел» намагається організовувати подібні заходи для них, але це все залежить від наших можливостей і коштів. Якби ви були з нами – разом ми зробили б більше!
 
 
 
Допомогти просто!