Чергові успіхи нашої Яринки

2017 06 22 Переглядів: 82


Маємо чудові новини від Яринки Гушпіт. Вона повернулась із чергової реабілітації, завдяки чому права ножка перестала вкорочуватись. Яринка почала набагато краще ходити. Тим більше, краще користується правою ручкою. Дитина почала робити те, про що мама навіть не думала в цей період: вона почала вчитися їзди на велосипеді, скаче на скакалці.

детальніше

Артем Грицюк розпочав лікування новим препаратом

2017 06 21 Переглядів: 239


Ми розповідали минулого разу, що у Артемка стався інсульт, який він ледь пережив. Та ще й в дитини рецидив. Лікарі призначили йому лікування новим препаратом. З 5 травня він приймав перший блок хімії в капсулах. Недавно хлопчик закінчив прийом другого блоку. Поки що не можемо сказати результатів лікування, адже треба робити КТ.

детальніше

Павлик Гуменяк консультуватиметься в іншій клініці

2017 06 20 Переглядів: 100


Павлику трошки стало легше, порівняно з тим, у якому стані він був. В нього стабілізувався тиск, не опускається до дуже низького. Але кров знову погано згортається і через це у дитини на ногах почали утворюватися невеличкі рани. Зі стопи ішла жовч, через що у дитини була сильна інтоксикація: довелось вводити крапельниці, бо він навіть їсти не міг.

детальнішеНаші партнери