Близнюки Петріви пройшли обстеження в Італії – треба продовжувати реабілітацію у Трускавці

2019 01 15 Переглядів: 60


Олег та Володимир Петріви останніх півроку часто хворіли. Після лікування в дитячій неврології хлопці були досить ослаблені, тому мали затяжний бронхіт. Мама за хлоп’ят дуже переживала. Їй багато хто радив поїхати на консультацію за кордон, зокрема, в Італію. Добрі люди допомогли фінансово і морально, тож мама з хлопцями поїхала до професора з неврології.

детальніше

Анастасія Зіненко вкінці січня їде на реабілітацію

2019 01 10 Переглядів: 70


До половини грудня Настуся хворіла, тому цього разу не змогла поїхати на реабілітацію до Трускавця. Але потрохи займається вдома. Також ще приходить масажист. 21 січня Анастасійка з мамою планує знову здійснити курс реабілітації у Клініці ім. Козявкіна, що у Трускавці. Але на це необхідно зібрати 10 352,00 гривень.

детальніше

Святий Миколай прийшов до дітей Долинської лікарні

2018 12 19 Переглядів: 136


Увечір з 18 на 19 грудня до дітей у лікарню прийшов Святий Миколай. Його запросили волонтери БФ "Ти-Ангел", які теж завітали до маленьких пацієнтів, що проходять лікування у Долинській міській дитячій лікарні. Разом з своїми добрими друзями з Міжнародного благодійного товариства «AVE MARIA», гості перенесли малюків у світ казок та добра.

детальнішеНаші партнери